KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994210
nr 1299 4210
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 90x50, oramad
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:43:30
6/1 08:00:33